Аркадиев, Димитър (2001) Проучване влиянието на териториалната отдалеченост и периода на приема върху количеството на студентите по специалност "Ветеринарна медицина" Bulgarian Journal of Veterinary Medicine, Stara Zagora, Trakia University - Faculty of Veterinary Medicine, vol.4, 2001, supl.1, р. 39-46. ISSN: 1311-1477.

професионален избор, студенти, разстояние

Социални, стопански и правни науки
Социални, стопански и правни науки Теория и управление на образованието

Social sciences, economic sciences and law