Пейчева, Нели (2004) Peycheva, Neli. Trivialliteratur im Zeitalter postmoderner Kommunikation: Texte aus dem Supermarkt. Beiträge zur Trivialliteratur/Middeke, Annegret; Hoffmann, Tina; Springer, Matthias (eds.). Schumen: Universitätsverlag Episkop Konstantin Preslavski, 2004. 954-557-226-3. Universitаеtsverlag Episkop Konstantin Preslavsky, Shumen, Bulgaria

Доклад, представен на ДААД-конференцията, проведена през 2002 г. в гр. Пловдив, който разглежда тривиалната литература в контекста на постмодернизма и под формата и на печатно произведение и онлайн продукт.
 тривиална литература, Trivialliteratur, Postmoderne

Нели Пейчева