Ковачев, Александър (2014) Персоналната библиография в България като вид система за библиографска информация = The Persons Bibliography in Bulgaria as an Information-Searching System / / Т р. на Великотърн. унив. „Св. св. Кирил и Методий”. Направ. Обществени комуникации и информ. науки. Т. 4, 2012 = The works of St. Cyril and st. Methodius University of Veliko Turnovo. Direct. Public Communicat. And Inform. Sciences. Vol. 4, 2012 / Ред. кол. Лъчезар Георгиев и др. – В. Търново, 2014, с. 51 – 62. Други ред. Севдалина Гълъбова, Елена Георгиева, Александър Ковачев.

Определено я мястото на персоналната библиография, като вид система за библиографска информация, сред останалите видове библиографии.
 Персоналия, библиография

Александър Ковачев