Легкоступ, Пламен (2011) Социално-педагогически аспекти на работата с деца в неравностойно социално положение чрез интеграция между изобразителното изкуство и развитието на речта (съавтор) Ниш, Университет у Нишу, Врање: Учитељски факултет. с. 163 - 173. ISBN: 978-86-82695-92-9. Научни скуп на тему: Књижевност за децу и њена улога у васпитању и образовању деце предшколског узраста, Учитељском факултету у Врању. В: Денић, С. (гл. и отг. уред.). Књижевност за децу и њена улога у васпитању и образовању деце предшколског узраста. Университет у Нишу. Врање: Учитељски факултет. с. 163 - 173. ISBN: 978-86-82695-92-9.

Разгледани са социално-педагогически аспекти на работата с деца в неравностойно социално положение и възможностите а социализация, които дава интеграцията между изобразителното изкуство и развитието на речта
 Социално-педагогически аспекти, деца в неравностойно социално положение, интеграция, изобразително изкуство, развитие на речта

Хуманитарни науки Изобразително изкуство

Humanities Fine Arts and Visual Arts