Легкоступ, Пламен (1989) „Интензивно овладяване на изразните средства на детската рисунка от студентите“, съавтор с Николай Гюлчев, Сборник: “Интензификация на учебно-възпитателния процес в условията на научно-техническата революция и развитие способностите на учащите се”. Великотърновски университет “Св.св. Кирил и Методий”, 1989 Сборник: “Интензификация на учебно-възпитателния процес в условията на научно-техническата революция и развитие способностите на учащите се”. Великотърновски университет “Св.св. Кирил и Методий”.

Подготовката на детски учители е свързана с търсене на действени пътища за оптимизиране на учебния процес.
 детски учител, семинарно занятие.

Хуманитарни науки Изобразително изкуство

Humanities Fine Arts and Visual Arts