Радева, Живка (2004) Научни трудове и археологически проучвания на сътрудниците и специалистите от археологическия институт с музей при БАН, филиал – Велико Търново. / / Средновековно Търново : Археол. проучвания : Юбил. сборник. – В. Търново, 2004, с. 261-294. Велико Търново

Част от книга / Глава от книга
 Велико Търново, Средновековие, археология, краезнание, библиография.

Социални, стопански и правни науки Обществени комуникации и информационни науки

Social sciences, economic sciences and law Public Communications and Information Sciences

Живка Радева

1. Иванова, Калина. 125 години Народна библиотека „Петко Рачев Славейков” : Библиография. – В. Търново, 2015, с. 11.

2. Ковачев, Александър. Съвременни ракурси в библиографската дейност на отдел „Краезнание” към Народна библиотека „П. Р. Славейков” - В. Търново. // [Двадесет и пет] 25 години факултет „Математика и информатика” : Юбилейна научна конференция. – В. Търново, 2015, с. 152.