Помагало по методи на социалната работа

Тодорова, Мариела (2005) Помагало по методи на социалната работа Ред. Розалия Кузманова-Карталова, Велико Търново: Издателство Фабер, 255 с. ISBN 954-775-

Учебно помагало за подготовка на студенти Социална педагогика, Социални дейности, Психология и др. Помагалото представя основен теоретичен материал съчетан с практически задачи и упражнения за самоподготовка и самообучение.
  Учебник / Учебно помагало
 методи на социалната работа, работа по индивидуален случай, групова работа, работа със семейства, работа с общности

Социални, стопански и правни науки Педагогика
Социални, стопански и правни науки Социални дейности

Social sciences, economic sciences and law Education
Social sciences, economic sciences and law Social Work

Мариела Тодорова

3. 1. Златкова-Дончева, Катерина. Менторството и децата в риск. Менторството и децата в риск Бургас: ЛИБРА СКОРП, 2018, 288 с., ISBN:978-954-471-438-3 на страница 41.

1. Златкова-Дончева, К. Социално-педагогическа подкрепа на деца в риск чре зиновативен модел на мобилен център. Дисертационен труд, 2016.

2. Каменов, Хр. Дидактически модел за формиране на рефлексивни умения у четвъртокласниците. Дисертационен труд, 2016.